Arany- és bronzéremmel zártak Szolnokon a párbajtőrvívók
Arany- és bronzéremmel zárták a szatmári vívóiskola sportolói a Kulcsár Győző Párbajtőr Körverseny második fordulóját, Szolnokon. Vasárnap a 10 éven aluli lányok küzdelmében Iustina Ardelean tarolt és a dobogó legfelső fokára állhatott fel, aranyérmet szerezve. Ugyanitt Melisa Bute képviselték a szatmári vívóiskolát. A 17 éves lányok küzdelmében a korosztálynál jelentősen fiatalabb Kurtinecz Johanna óriásit küzdött,…











