Nyolc éremmel térnek haza a szatmári vívók Hajdúhadházáról
Kiválóan zárták a szatmárnémeti sportolók a Kulcsár Győző Párbajtőr körverseny első fordulóját Hajdúhadházán, hiszen vasárnap, a záró napon két arany- és egy bronzérem volt a mérleg. Az U10-es korosztályban Iustina Ardelean remekelt, és a két csoportkör után, tíz győzelemmel a mezőny legjobbja volt, és az első helyen zárt. Ugyanitt Melisa Bute a 18-ik lett. Az…











