Ilyés Jázmin, Teodora Coste, Kurtinecz Johanna, Ana Tomșa

Bajnoki ezüstérmet szereztek a párbajtőrvívó lányok

A Szatmárnémeti SK női párbajtőrcsapata ezüstérmet szerzett a felnőtt országos bajnokságon. A junior és kadet korosztályú szatmári vívók vasárnap remek teljesítményt nyújtottak a szatmárnémeti Csipler Sándor Vívócsarnokban rendezett felnőttviadalon, és egészen a döntőig meneteltek, ahol végül a favorit CSA Steaua Bukarest bizonyult jobbnak.

Az Olimpia VSK kerete: Adrian Dabija (középen, kékkben) bajnoki címet szerzett, Alex Oroian (jobbról a második) bronzérmet szerzett

Megvédte bajnoki címét Adrian Dabija, Alex Oroian bronzérmes

A címvédőhöz méltó teljesítménnyel nyerte meg ismét a férfi párbajtőrvívók országos bajnokságának egyéni versenyét Adrian Dabija. A Szatmárnémeti Olimpia VSK sportolója hazai közönség előtt, a Csipler Sándor Vívócsarnok pástjain veretlenül hódította el az aranyérmet, míg klubtársa, Alex Oroian bronzéremmel zárta a viadalt.