Csütörtökön kezdődik a párbajtőrvívók bajnoksága Szatmárnémetiben
A Csipler Sándor Vívócsarnokban fogják rendezni a héten a felnőtt párbajtőrvívók bajnokságát Az első versenynapon, csütörtökön a férfiak kezdenek. Az egyéni megmérettetésen, a 70 fős mezőnyben Anton Cîmpan, Adrian Dabija, Mézinger Márton, Alex Oroian, Cezar Panas, Tudor Surducan, Szabó Szabolcs, Szép Márton és Szilágyi Balázs képviselik az Olimpia VSK-t, míg Rareș Farcaș, Kovács Szilárd, Mézinger…











