Aranyérmek, óriásserleg és ezüstérem a szatmári lányoknak
A szatmári vívóiskola párbajtőrvívói folytatják a kiváló szereplésüket a Szolnok Kupán, az Olimpici Grand Prix nemzetközi körverseny második fordulójában. Az első napon szerzett egy arany- és két bronzérem után szombaton két arany- és egy ezüstéremmel gazdagították a gyűjteményt. A 10 éven aluli lányoknál ráadásul szatmári döntöt rendeztek Nectaria Zoicaș és Bélteki Emília részvételével. Az utolsó…











