Bajnoki ezüstérmesek a Sportlíceum lányai
A szatmári vívóiskola párbajtőrvívó lányai egy ezüstéremmel zárták a serdülők bajnokságát, miután egy szoros döntőben alulmaradtak a LPS Craiova csapatával szemben. A Kurtinecz Johanna, Kurtinecz Júlia, Ilyés Jázmin és Denisa Crișan alkotta szatmári csapat első számú kiemeltként várta a vasárnapi küzdelmet, így a mezőnyben egyedüliként szabad volt az első körben. Utána a CSS1 Konstanca (45–23)…











