Vb-kvótát hoztak az Olimpia VSK karatékáinak a bajnoki érmek
Kiemelkedő eredményeket értek el a Szatmárnémeti Olimpia VSK karatékái a Brassó megyei Vidombákon megrendezett WUKF Országos Karate-bajnokságon, ahonnan két éremmel tértek haza. A verseny különös jelentőséggel bírt, hiszen egyben válogatóként is szolgált a júliusban, Kolozsváron megrendezendő WUKF-világbajnokságra. A rendkívül erős mezőnyt felvonultató országos bajnokságon a Florin Mihali edző által felkészített szatmári sportolók ismét bizonyították rátermettségüket.…









