Két hónapra felfüggesztették az Olimpia VSK három játékosát
A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) Fegyelmi és Etikai Bizottsága két hónapos eltiltással sújtotta a Szatmárnémeti Olimpia VSK három jelenlegi, valamint egy korábbi játékosát sportfogadási játékok használata miatt.









