Nestorly Lumbuval erősített az Olimpia VSK
A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége megállapodott a 28 éves francia középhátvéddel, Nestorly Lumbuval, akivel szerződést is kötött a klub.
A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége megállapodott a 28 éves francia középhátvéddel, Nestorly Lumbuval, akivel szerződést is kötött a klub.
A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége megegyezett az FC Csíkszereda két labdarúgójával, Gergely Alpárral és Karácsony Márkkal, akik a Liga 2-ben szereplő csapat keretét erősítik.
Újabb rutinos játékos szerződését jelentette be a Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége: az idény végéig szóló szerződést kötött a francia Mickaël Panosszal.
Huszonöt játékos részvételével kezdte meg a téli felkészülést a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata. A Liga 2 tavaszi folytatására készülő együttes kedden a szatmárnémeti Traian Vuia–Unio Technológiai Líceum udvarán található sportteremben tartotta edzését, a felkészülés nagy részét azonban a Partium Akadémia bázisán végzi majd.
A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége három új játékossal erősítette meg a labdarúgócsapatot a Liga 2 tavaszi idényére.
A Szatmárnémeti Olimpia VSK, a Liga 2-ben szereplő labdarúgócsapat hétfőn kezdi meg a téli felkészülést, míg a nyilvános gyülekezőre kedden, 11 órától kerül sor a szatmárnémeti Partium Akadémia Sportbázisán.
További két játékos távozását jelentette be szerdán a Szatmárnémeti Olimpia VSK, így már nyolc labdarúgó hagyta el azt a keretet, amellyel a klub megkezdte a Liga 2-es idényt.
Három labdarúgó távozását jelentette be vasárnap a Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége, de tudomásunk szerint itt nem állnak le, és a jövő heti keretgyülekezőig még lesznek változások a Liga 2-es csapatnál. „A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége ezúton tájékoztatja a nyilvánosságot, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott a Liga 2-ben szereplő labdarúgócsapat három játékosával: Deáky Zsomborral, Daniel Danuval…
Idénybeli első veresége ellenére a női kézilabda junior III-as korosztályos bajnokság N-csoportjának az élén zárja az évet a Kálmándi Kézisuli 1-es csapata. A kálmándi, mezőfényi, kaplonyi és környékbeli lányokkal felálló KKS a 12. forduló mérkőzésén a második Nagybányai Marta otthonában játszott.
A 11. forduló mérkőzéseivel folytatódott a női kézilabda junior III-as korosztályos bajnokság az elmúlt hétvégén. Az érintett Szatmár megyei csapatok találkozóin minden esetben érvényesült a papírforma.