Szatmáron készül a párbajtőrvívás „krémje”
A női és férfi párbajtőrvívás romániai legjobbjai együtt edzenek szerdától a szatmárnémeti Csipler Sándor Vívócsarnokban. A férfi mezőnyt a Szatmárnémeti Városi Sportklub Olimpia sportolói alkotják, de itt van a női válogatott is, hiszen csütörtökkel kezdődően itt rendezik a felnőtt bajnokság egyéni- és csapatviadalait. Így ismét idehaza lépnek pástra Amalia Tătăran és Veres Gréta is, akik…











