Egy meccset játszanak az elitligában, Kovács vezeti a Liga 4 derbiét
A labdarúgó Liga 4 Elite alsóházának harmadik fordulójában egyetlen mérkőzést tudnak rendezni, a Szatmárnémeti Olimpia VSK ugyanis kérte a második csapat játékának halasztását, az első csapat ugyanis szombaton Liga 2-es osztályozós elődöntőt játszik Lupényban. Így vasárnap csak Kaplonyban játszanak, ahol a helyi Fortuna a Nagykárolyi Victoria VSK-t fogadja. A Liga 4 tizenhetedik fordulójában viszont majdnem…









