0–2-ről fordítva nyert a LPS U19-es csapata ellen az Olimpia VSK második csapata
Jó iramú, fordulatos mérkőzést játszott egymás ellen szombaton, a LPS-Dinamo Sportbázis műfüves pályáján a Sportlíceum 19 éven aluliak csapata, és a Szatmárnémeti Olimpia VSK második, Liga 4-ben szereplő alakulata. Ritli Zoltán edző csapatában viszont öt játékos is helyt kapott, akik rendszerint a harmadik vonalbeli együttes keret tagja, a második félidőben pedig két hátvéd rutinjára volt…









