Nyíregyházán játszottak a Partium Akadémia 17 és 19 évesei
A szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia két korosztályos csapata utazott el az elmúlt hétvégén Nyíregyházára, ahol felkészülési mérkőzéseket játszottak Kelet-Magyarország egyik legerősebb fociakadémiájának, a Bozsik Akadémia csapataival.









