Négyből egy siker Nagybányán
Vegyes eredményekkel tértek haza Nagybányáról a Partium Labdarúgó Akadémia és a Szatmárnémeti Olimpia VSK közös korosztályos csapatai: a négy mérkőzésből mindössze egyet sikerült megnyerniük a Minaur elleni bajnoki fordulóban.









