Az ország legjobb négy csapata között zártak a nagykárolyi legények
Figyelemre méltó eredményt jegyeztek a Nagykárolyi Elméleti Líceum középiskolás legényei, akik Pitești-en a labdarúgó diákolimpia országos döntőjében szerepeltek. Răzvan Nintaș testnevelőtanár tanítványai egészen a kisdöntőig meneteltek, amit nem sikerült ugyan megnyerni, de az előkelő országos 4. helyen zártak. A torna a temesvári Sportlíceum elleni győzelemmel indult, majd a Râmnicu Sărat elleni sikerrel, kapott gól nélkül…









