Besztercei ellenfele lesz az osztályozón Szatmár bajnokának
A Román Labdarúgó-szövetség kedden kisorsolta a Liga 3-as osztályozó párosításait, amiből kiderül, hogy Szatmár megye bajnoka Beszterce-Naszód megye legjobbjával kell majd megküzdenie egy kiadó divíziós helyért. Az első mérkőzést, június 16-án 18.00 órakor idegenben játssza majd a szatmári elitliga legjobbja, a visszavágót egy héttel később rendezik 17.30 órakor, idehaza. Beszterce-Naszód megyében a Liga 4 alapszakasz…









