A Vasile Lucaciu iskola lányai ismét megyei bajnokok
A szatmárnémeti Vasile Lucaciu Általános Iskola csapata nyerte meg a 3–4. osztályos lányoknak kiírt labdarúgó diákolimpia megyei döntőjét, amit pénteken rendeztek meg a Magyar utcai tanintézmény sporttermében. Sergiu Neichi testnevelőtanár tanítványai tavaly az 1–2. osztályosok küzdelmében egészen az országos döntőig meneteltek, akkor egyetlen gólon múlt a bajnoki cím sorsa, így az ezüstéremmel tértek haza. Most…









