Bélteki sikerrel indult az elitliga harmadik fordulója
A harmadik fordulóban megszerezte idénybeli első győzelmét a Bélteki Ştiinţa labdarúgócsapata, miután a Liga 4 Elite újoncát, a Szatmárnémeti Olimpia VSK második csapatát győzte le a pénteki találkozón. Ez volt a harmadik etap első meccse, további egy találkozót szombaton, hármat pedig vasárnap rendeznek meg. Ezzel teljes lesz a forduló programja, és ebben a szezonban először…









