A harmadik helyen fogja zárni az idényt az Olimpia VSK
Egy kevésbé meggyőző játék után a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub labdarúgócsapata elszenvedte az ötödik vereségét a Liga 3 rájátszásának felsőházában, amivel az együttesünk kiszállt az osztályzós helyekért zajló küzdelemből. Csik Tibor vezetőedző legénységét a 2–0-ra győzte le idehaza a Beszterce-Naszódi Gloria együttese. A vendégek két azonos helyzetből szereztek két gólt, maximális helyzetkihasználással. Előbb a 16.…










